Geri Dönüşüm Promosyon Ürünler
Geri Dönüşüm Promosyon Ürünler

Çevre dostu promosyon ürünleri, toplumun her geçen gün bilinçlenmesi, doğanın hak ettiği değeri görmeye başlaması nedeniyle günümüzde popüler bir yerde duruyor. İşletmeler, kurumsal firmalar, toplumsal sorumluluk amacıyla hareket eden kuruluşlar eşantiyon çalışması yapacağı zaman kalem, defter çanta gibi ürün tercihlerinde geri dönüştürülebilen ya da geri dönüşüm atıklarından yapılmış doğal ürünlere yöneliyorlar. Promosyon firmaları, bu talebe karşılık vermek için onlarca farklı ürün geliştirmiş durumda. Yenilikçi ve doğa dostu eşantiyonlar beğeni topluyor, markaların yaptığı çalışmaya katkı sağlıyor. Tek kullanımlık ya da doğaya zarar veren plastik ürünler yerine doğa dostu ürünlere yönelmek marka imajını da tazeliyor. Kurumsal promosyon ürünleri çalışmasında seçebileceğiniz birçok ürün sizleri hazır bekliyor.

Doğa Dostu Eşantiyon Ürünler

Doğaya saygılı, çevre duyarlılığı gösteren, atılması halinde doğada çöp oluşturmayacak ve geri dönüşüme katkı sağlayacak logolu ürünler şöyledir:

Geri dönüşümlü notluk: İş yerinde, okulda, evde hatta çantanızda bulundurabileceğiniz notluk, içerisinde renkli not kâğıtlarının, post-it kâğıtların, kalemin ve cetvelin bulunduğu mini bir kırtasiye kiti diyebiliriz. Minimal tasarımıyla hiç yer kaplamaz, istediğiniz her yere cebinizde bile götürebilirsiniz.

Geri dönüşümlü promosyon kalem: Geri dönüşüm fikrini gün içerisinde çok sık kullandığımız kalemlere uygulamak ideal bir fikir. Bu kalemleri kullanarak doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Normal kalemlerden hiçbir farkı olmayan geri dönüşümlü kalem, promosyon çalışmaları kapsamında çok sık tercih ediliyor.

Ağaç fidanı: Gerçek bir doğa dostu promosyon ürün diyebiliriz. Mini ağaç fidanını üzerine firmanızın logosunu belki küçük bir not iliştirerek hazırlayabilir ve hedef kitlenize dağıtabilirsiniz. Ağacı bir bahçeye ya da saksıya ekerek büyümesini sağlayabilirsiniz.

Toprak saksılı ekim kiti: Mini bir saksı içerisinde verilen ekim kiti, kendi ağacınızı tohumdan yetiştirebilmenize imkân sağlıyor. Böyle bir ürünü logonuzla buluşturarak hediye vermeniz şüphesiz hedef kitlenizin beğenisini toplayacaktır.

Tohumlu kalem: Uç kısmında tohumların bulunduğu kalemler, hem kurumsal promosyon çalışmaları hem de özel organizasyonlar tarafından kullanılıyor. Toptan eşantiyon alımı yaparak tanıtım çalışmalarınızı duyarlılık göstererek yapabilirsiniz. Tohumlu ürünler geleceğe yönelik, uzun vadeli bir emeği yansıttığı için ekstra tercih ediliyor.

  • Etiketler: