Kışın Kullanılan Promosyon Ürünleri
Kışın Kullanılan Promosyon Ürünleri

Mevsimler geçerken promosyon ürünleri çalışması değişir mi demeyin; reklam çalışmaları her zaman belli bir takvime göre ayarlanır. Markanızın, ürünlerinizin kalıcı bir şekilde insanların zihninde yer edinebilmesi için süreç içerisinde tanıtım çalışmalarınızı yönlendirmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Promosyon ürün kapsamında bunu ürün değişimi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz alandaki ürün alternatiflerinizi değerlendirerek mevsimsel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kışlık promosyon ürünleri ile birçok eşantiyon ürün dağıtabilirsiniz. İşte önerilerimiz;

Promosyon yelek: Tekstil promosyon ürünler arasında yer alan yelekler, farklı modelleriyle kış boyunca hem personellerin hem de müşterilerin üzerinde görebileceğimiz giysilerdir. Yeleğin ön bölümünde ya da arkasında yer alan marka logosu, tanıtımın yapılmasına zemin hazırlıyor, marka aşinalığı kazandırıyor.

Promosyon kazak: Kış geldiğinde markalar mevsime özel tekstil eşantiyonlar tercih ediyor. Promosyon kazak modelleri bu dönemde çeşitleniyor. Markanın renklerine uygun şekilde tasarlanan kazaklar, dokusu ve tasarımıyla markalara iyi bir imaj kazandırıyor. Logolu ürün olarak kazak tercih eden markalar, logo ve sloganlarının zarif biçimde kazağın üstünde yer almasını sağlıyorlar.

Promosyon şal: Kafe ve restoranlarda görmeye alışık olduğumuz logolu şallar, promosyon logolu ürünler kapsamında değerlendiriliyor. Markalar, şalın bir köşesine logolarını yerleştirerek bu şalların günlük hayatta kolayca kullanılmasına zemin hazırlıyor. Özellikle tekstil sektöründe hizmet verenler için polar, şal, atkı, şapka gibi ürünler çok sık tercih ediliyor.

Promosyon termos: Yolda, sokakta, seyahatte, arabada, iş yerinde, okulda, evde, kampta kısacası her yerde çay ve kahve keyfi sunan promosyon termos çeşitleri, markaların kurumsal promosyon ürünler beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Mug, logolu kupa, promosyon bardak çeşitlerine alternatif sunan termoslar, farklı ölçülerde tasarlanıyor. Promosyon firmaları, isteğe özel şekilde yenilikçi tasarımlara imkan tanıyor, logo ve marka bilinirliği çalışmasında fark yaratacak tasarımlar sunuyor.

Promosyon eldiven: Kış süresince ellerimizi soğuktan korumak için aktif kullandığımız bir çift eldiven artık eşantiyon ürün kapsamında ürün kartelâsında yer buluyor. Eldivenlerin bilek kısmında ya da üst bölümünde yer alan logo, slogan, firma ismi detayı eldivenlerin tanıtım aracına dönüşmesini sağlıyor. Promosyon eldivenler ile kışlık tanıtım çalışmanızı güçlendirebilirsiniz.

  • Etiketler: