Ev ve Ofis İçin Promosyon Ürünler
Ev ve Ofis İçin Promosyon Ürünler

Promosyon ürün dünyasındaki zenginlik, ürünlerin sektörlere, mekânlara göre ayrışmasına neden olabiliyor. Bilindiği üzere promosyon ürünler reklam ve tanıtımda etkili, kurumsal kimlik oluşturmada önemli bir yeri olan ürünlerdir. Bazen sadece marka aşinalığı sağlamak bazen müşteri bağlılığı oluşturmak bazen ise kısa ve uzun dönemli satış hedeflerine ulaşmak için promosyon çalışması gerçekleştirilir. Eskiden beri hep var olan eşantiyon yaklaşımı modern rekabet piyasasında hala etkili olduğundan ürünler farklı türlerde sıralanıyor. Ofis ortamında kullanılabilecek eşantiyon ürünler genel anlamda şöyle;

Bardak Altlığı: Genellikle yuvarlak ve kare formda tasarlanan bardak altlıkları, üzerinde logo ve slogan haricinde çalışanları ya da hedef kitleyi motive edecek özel cümleleri içerebiliyor. Bardak altlığı, firmaya özel tasarlandığında iyi sonuçlar alınabiliyor.

Kalem & Ajanda: Promosyon kalem ve ajanda en klasik ürün içeriğidir. Ancak işlevselliği her zaman güncel olduğundan ofislere özel bir ürün olarak kabul görüyor. Firmada çalışan kişilerin logolu defter ve kalem kullanması kurumsal kimliğin oluşmasında yardımcı rol oynar.

Saat & Takvim: Promosyon takvim ve saat yine ofislerin ve aslında birçok kuruluşun dağıtmayı sevdiği promosyon ürünlerinden. Zamanı yönetmede etkili bu iki ürün, firmanın logo ve bilgilerini taşıyarak uzun ömürlü tanıtım yapılmasını sağlıyor.

Kupa bardak: Bürolarda, gişelerde, veznelerde, işletmelerde kısacası birçok yerde özel promosyon logolu kupa bardak olur. Kupa üzerinde logo, isim ya da firma bilgilerinin yer alması sözsüz iletişim yollarından biri olup, reklamda etkili sonuçlar vermektedir. Örneğin çok ünlü bir kahve markasının meşhur kırmızı kupa bardağı üzerinde sadece bardağın tasarımı ve rengiyle bile markayı anımsatmayı başarıyor.

Anahtarlık: Promosyon anahtarlık dünyası zengin bir içeriğe sahiptir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere pek çok sektörde şık ve etkili olması sebebiyle promosyon logolu ürün olarak anahtarlık tercih ediliyor.

USB bellek: Elektronik promosyon yelpazesinde yer alan USB bellek, çok ilgi görüyor. İlginç promosyon ürünler arasında dahi gösterilebiliyor. Zira depolama aygıtlarının sık kullanıldığı günümüzde bu tarz işlevsel bir hediye almak hem personeli hem de müşterileri mutlu ediyor.

Powerbank: Şarj tüketim çılgınlığının olduğu bir dönemde firmalar akıllıca hamleler yaparak kurumsal promosyon ürünleri kapsamında USB bellek ve powerbank gibi iki güçlü üründen fayda sağlıyor.

  • Etiketler: