Lokantalar İçin Promosyon Ürünler
Lokantalar İçin Promosyon Ürünler

Restoranlar için birçok baskı ürününe ihtiyaç duyulmaktadır. Restoranın adının duyurulması ve daha fazla müşteriye ulaşılmasının sağlanması için promosyon ürünlerinden restoran içi kullanım ürünlerine birçok farklı baskı ürününe ihtiyaç duyulmaktadır. Restoranlarda kullanılan mendillerden, kürdanlara, şekerlerden tuzlara birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri restoranın adı ile basmak hem ürünlerin özelleşmesini hem de marka isminin hatırda kalmasını sağlamaktadır. ıslak mendilin alınması ve farklı mekanlarda kullanılması marka isminin farklı yerlerde duyulmasını da sağlamaktadır.

Bu yüzden restoranlar ve lokantalar için hem ürün baskısı hem de tanıtım baskıları son derece önemli olmaktadır. Tek kullanımlık tuz ve şeker, ıslak mendil ve ketçap gibi ürünlere baskı yapılmasının yanı sıra menü, tanıtım broşürü ve reklam yazıları da matbaalar aracılığıyla elde edilmektedir. Restoranların bu ihtiyaçlarını karşılamak ve yaptıkları tasarımlara uygun şekilde farklı ürünlerde aynı tasarımı kullanabilmek çoklu baskıyı destekleyen matbaalar ile çalışmaları gerekmektedir. Bu matbaalar sayesinde istedikleri baskı ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde edebilir ve kısa sürede kullanıma başlayabilirsiniz. Dizayn Promosyon firmamız ile istediğiniz tasarımları kolaylıkla elde etmeniz ve uzun süreli baskı ürünlerini temin etmeniz mümkündür. Firmamız tarafından sunulan uygun fiyatların yanı sıra farklı ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı tek elden kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

En çok kullanılan baskılı promosyon ürünleri
Restoranlar ve Lokantalar için baskı ürünleri vazgeçilmezdir ve hem restoranın tanıtımı hem de müşteriler tarafından aşinalığının arttırılması açısından gerekli ürünlerdir. Restoranın tanıtımı için broşür baskıları uygulanabilir ve bu da farklı yerlerdeki müşterilere kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. Aynı şekilde indirim ve yeni ürünler hakkında bilgi amaçlı afişlerin baskıları da markaları daha tanınır ve bilindik hale getirir. Yapılan indirimlerin ve kampanyaların duyurulması için büyük çaplı afiş baskılarının tercih edilmesi, el broşürlerinin kullanılması restoranların daha fazla kişiye kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır. Bu ve benzeri tanıtıcı ürünlerin yanı sıra restoran içinde kullanılan ürünlere baskı yapılması, gelen müşterilerin isim aşinalığı kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca eve siparişlerde paket içine yerleştirilecek olan baskılı ıslak mendil, ketçap ve benzeri ürünler restoranın adının duyurulmasını ve farklı kişiler tarafından görülmesini sağlamaktadır. Restoranların kendi özel tasarımları ile kullanabilecekleri baskı ürünleri şu şekilde sıralanabilir.

Islak Mendil: Baskılı ıslak mendiller restoranlarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Birçok müşteri tarafından yemek sonrasında tercih edilen ürünlerin farklı baskı çeşitleri bulunmaktadır. Restoranda yemek yemeyi tercih eden veya eve sipariş talep eden müşterilerin en sık kullandığı ürünlerden biri olan ıslak mendil kuşe ve metalize triplex olmak üzere 2 farklı çeşitten oluşmaktadır. Ürünlerin 6 x 8 cm, 7 x10 cm, 7 x 12 cm olmak üzere farklı boyutlarda baskı seçenekleri bulunmaktadır. Restoranınıza en uygun kullanıma ve tasarıma göre istediğiniz boyutlarda ıslak mendil baskıları elde etmeniz mümkündür.
Şeker: Çayın yanında vazgeçilmez olan şeker, birçok müşteri tarafından kullanılmaktadır. Kuşe kağıdına sarılarak üretilen ve tek kullanıma sahip olan şekerlerin 8 x 1,6 cm olmak üzere ebatları bulunmaktadır. İşletmenizin özelliklerine bağlı olarak logosunu veya ismini şeker üzerine baskı yaparak kullanabilirsiniz.
Tuz: Şeker gibi sıklıkla kullanılan bir diğer ürün olan tuz, müşterilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Yemeklerin tuz oranının düşürülmesi ile birçok müşteri tarafından talep edilen tuz, 6 x 5 cm ebatlarında sülfit kâğıt şeklinde üretilmektedir.
Ketçap: Paket olarak sunulan ketçaplar, alınan markanın ismini taşırken bu ismin özelleştirilmesi ve markaya uygun hale getirilmesi mümkün olmaktadır. Hem ketçap hem mayonez için tercih edilebilecek baskılarda ambalaj ölçüsü 5 x 12 cm olmaktadır.

  • Etiketler: